Betnis Haftalık Sadakat Bonusu

Betnis bonusu farklı bonuslar ile birlikte kullanıcılarına farklı seçenekler sunmaya devam ediyor. Sizler de haftalık olarak sunulan özel bonus türlerini merak ediyor olabilirsiniz. Bu yazımızda Betnis haftalık bonusu hakkında bilgi vereceğiz. Bu sayede sizler de Betnis ile birlikte güncel ve güvenilir bonus özelliklerinden kolaylıkla faydalanabileceksiniz. Kaliteli ve sağlam bonuslar arıyor iseniz, mutlaka bu alandan fazlası ile yararlanabilirsiniz. Betnis haftalık sadakat bonusu nedir, şartları nelerdir diye merak ediyor iseniz, mutlaka bu yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Betnis Haftalık Sadakat Bonusu Nedir?

Haftalık sadakat bonusu adı üzerinde her hafta sunulan ve Betnis bahis sitesi tarafından güncellenen özel bir bonustur. Bu kampanyadan yararlanabilmek için her hafta verilen kriterler doğrultusunda hareket etmek önemlidir. Ayın her pazartesi günü ilgili bonus talep edenler için tanımlanır.

Bonus Şartları Nelerdir?

Haftalık sadakat bonusu alabilmek için aynı hafta içinde pazartesi gününden başlayarak Pazar gece 23:59 a kadar minimum 3 kere ve minimum 50 TL tutarında olmak üzere yatırım yapmış olmanız gerekir. Yatırım türleri önemli değildir. Hangi ödeme aracını kullanırsanız kullanın fark etmez. Ardından canlı destek aracılığı ile Betnis haftalık sadakat bonusuna başvurursunuz. Pazartesi günü 24 saat içerisinde başvuru yapmış olmanız gerekir. Gene başvuru yaptığınız 24 saat içerisinde bonus hesabınıza tanımlanacaktır.

Alınan sadakat bonusu free spin olarak hesabınıza yöneltilir. Bir hafta içerisinde minimum miktardan beş kereye kadar yatırım yapan kişiler 25 freespin kazanır. 6ile 9 arasında yatırım yapan kişiler 50 free spin kazanır. 10 kere ve üzeri olacak şekilde yatırım yapan kişiler ise100 free spin kazanır. Alınan bu free spinler oyunda Netent oyun sağlayıcısının bir oyunu olan Double stacks oyun için geçerliliğini korumaktadır. Bu popüler oyunu oynamak istiyor iseniz sizler de sadakat bonusu ile free spin kazanabilirsiniz.

Betnis haftalık sadakat bonusu ile ilgili maksimum 100 TL değerinde kazanç elde edebilirisiniz. Haftalık olarak tekrarlanan bu bonustan maksimum bir hafta içerisinde 100 TL çevrim yaparak çekim talebinde bulunabilirisiniz. Fazlası çekim talepleri sıfırlanacak ve geçersiz sayılacaktır.